OTO KURTARICI

Aracınızın yolda arıza veya kaza nedeniyle hareketsiz kalması durumunda bir yetkili servise veya tamirciye götürülmesinin sağlıyoruz.Karayolunda giderken aracın devrilme veya şarampole yuvarlanma nedeniyle hareketsiz kalması durumunda kurtarma hizmeti vermekteyiz.

OTO ÇEKİCİ

Otomobilinizle yolda yaşadığınız bir problemin ardından, araç gidemeyecek durumdaysa İzotoyol Oto Kurtarma ve Yol Yardım olarak en hızlı oto çekici hizmetini sunuyoruz. Bugüne kadar binlerce müşterimizin oto çekici taleplerine anında dönüş yaparak, güçlü oto çekici araçlarımız ile en kısa süre içinde olay yerine intikal ediyoruz ve aracınızı oto çekicilerimiz ile istediğiniz bölgeye naklediyoruz. Yılların deneyimi, oto çekici alanındaki deneyimli kadromuz ve her zaman ön planda tuttuğumuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile, İzotoyol Oto Kurtarma ve Yol Yardım servisinin çekici hizmetinden siz de faydalanın.

VİNÇLİ OTO KURTARMA

İzotoyol Oto Kurtarma ve Yol Yardım, aracınız ağır bir kaza yaptığında, zor bir yerden veya kurtarma işlemi gerektirecek bir durumlarda ise Vinç yardımı ile en zor koşullardaki araçları hiç bir zarar vermeksizin kurtarma işlemi gerçekleştirmektedir. Araç kurtarma işi profesyonel bir iş olup, bu hizmeti profesyonel bir firmadan almamanız riskli ağır ve ağır sonuçlara sebebiyet verebilmektedir. Size en iyi hizmeti sağlamak amacı ile profesyonel ekibimiz ile en zor koşullarda 7/24 hizmet vermekteyiz.

YOL YARDIM

Firmamız 7-24 Yol Yardımı hizmetlerinde, olası bir arıza durumunda acil yol yardım bakım hizmet ekibi ile en kısa sürede sizlere ulaşır ve arızanızla ilgili en doğru hizmeti almanızı sağlar.Yol şartlarında gereken tüm arıza, bakım ve aracınızın servise götürülmesi hizmetlerimiz mevcuttur. Yapmanız gereken acil yol yardım telefonlarımızdan bize ulaşmanızdır. Bulunduğunuz yere ivedilikle intikal edip gereken yardım yapılacaktır.